Aktuality

Koše na BIO odpad do každé domácnosti zdarma

Moravskoslezský kraj vyhlásil v letošním roce dotační program „Podpora odpadového hospodářství pro rok 2023“. Obec Doubrava proto podala žádost o poskytnutí dotace v rámci tohoto programu. Žádost byla úspěšná a dotace nám byla schválena.
Projekt počítá s nákupem 250 ks BIO košů, 250 ks samolepek na BIO koše a 250 ks balení sáčků (40ks v každém balení). Celkové náklady pořízených věcí jsou ve výši 94.250,- Kč, dotace Moravskoslezského kraje je ve výši 84.700,- Kč (cca 90%), zbývající část bude hrazena z rozpočtu obce. 
 
Všechny koše jsou určené do domácností na území obce Doubrava a budou zdarma předány zájemcům (vždy jeden koš na jednu domácnost). V průběhu října bude na webových stránkách obce a na obecním facebooku zveřejněna informace, od kdy si mohou občané koše začít vyzvedávat. Jejich předání proběhne na Obecním úřadě Doubrava v přízemí, v kanceláři č. 3, u pana Pavla Slávika. Zároveň upozorňujeme, že koše jsou určeny pouze pro domácnosti nacházející se v rodinných domech nebo bytech na území obce Doubrava v objektech s přiděleným číslem popisným (ne s číslem orientačním nebo zahrady).     
Pavel Slávik, referent ŽP, majetková správa

 
Koše na BIO odpad do každé domácnosti zdarma  - 0 - airbox-6-scaled.jpg

© 2023 Obec Doubrava

Created by Webli.cz