Aktuality

Informace pro občany o plánovaných službách finančního úřadu, spojených s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Dne 2. dubna končí lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob v tradiční papírové podobě. Finanční úřad vydal tiskovou zprávu s aktuálními informacemi pro občany o službách Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj, které se pojí s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob, zejména o výjezdech finančního úřadu do obcí a o prodloužených úředních hodinách. Současně v tiskové zprávě naleznete odkazy na aktuální informace na webu. Tiskovou zprávu si můžete přečíst v příloze. Naleznete zde také leták s návodem, jak vyplnit daňové přiznání elektronicky. Kompletní informace o daních jsou pak k dispozici na stránkách www.financnisprava.cz.

Finanční úřad zřizuje k této problematice také speciální informační linku. Informační linka na tel. čísle 596 651 177 bude v provozu od 4. března do 2. dubna v pracovních dnech od pondělí do čtvrtka od 08:00 do 17:00 hodin a v pátky od 08:00 do 14:00 hodin.

Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj od pondělí 25. března do úterý 2. dubna rozšiřuje i úřední hodiny podatelen na všech svých pracovištích, a to ve všech pracovních dnech od 8:00 do 17:00 hodin. 
 

Plánované služby finančního úřadu na pobočce Orlová

Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj informuje veřejnost o poskytování služeb spojených s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2023 v Orlové. 
V příloze naleznete informace pro občany o plánovaných službách finančního úřadu, spojených s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob, v období března 2024 v obci Orlová. Tuto službu mohou využít občané Orlové i okolních obcí. 

 

Informace pro občany o plánovaných službách finančního úřadu, spojených s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob - 0 - coins-1523383.jpg

Dokumenty ke stažení

© 2024 Obec Doubrava

Created by Webli.cz