Mikulášská laťka

Ve středu 7.12.2016 se žáci 2. stupně zúčastnili soutěže ve skoku vysokém "Mikulášská laťka". Soutěž se konala v tělocvičnách ZŠ K. Dvořáčka. Naši školu reprezentovali za mladší žáky - Robin Tutka, Tomáš Jamnicz, Adam Kovařík, Filip Volný, za starší žáky - Filip Kozubek, Robert Podhrázský, Karel Čevela, Jakub Juráček, Ondřej Brzyszkowski a za starší dívky - Lucie Moskalová, Simona Pipreková, Katrin Brzyszkowská, Eliška Figurová a Daniela Kolísková. Je sice pravda, že někteří skončili na základní výšce, ale i tak to pro každého určitě byla dobrá zkušenost a zjištění, v čem se zdokonalit. A naše nejlepší úspěchy? Za starší dívky vybojovala v konkurenci 24 žákyň krásné sedmé místo Simona Pipreková. Ondřej Brzyszkowski v kategorii starších žáků nenašel konkurenta, dokonce skokem 175 cm překonal svůj osobní rekord. Za obrovského povzbuzování všech přítomných tak zvítězil na plné čáře a ze soutěže si odvezl zlatou medaili. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a Ondrovi ještě jednou srdečně blahopřejeme.