O naší obci

Obec Doubrava

Obec Doubrava se nachází v severovýchodní části České republiky v Moravskoslezském kraji mezi městy Orlová a Karviná. První písemná zpráva pochází z roku 1229. Z turistických lákadel je asi nejznámější zábavní park Dinopark, Římskokatolický kostel sv. Hedviky a Husův sbor. Obcí prochází cyklistická trasa, které je napojená na Cyklostezku Olše vedoucí z Bohumína do Českého Těšína. V letních měsících je hojně navštěvováno místní koupaliště a po celý rok poutá pozornost návštěvníků Doubravský kopec, odkud se při dobré viditelnosti otevírá nádherný pohled na celé Beskydy.

Více o naší obci

Sledujte, co se u nás událo nebo se dít bude

Co se děje v naší obci

Placení poplatků prostřednictvím SIPO30. 08. 2023

Placení poplatků prostřednictvím SIPO

Obec Doubrava upouští od rozesílání složenek pro placení místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářství (poplatek za odpad). Zrušení tisku a roznosu složenek se týká také poplatku ze psů. Důvodem jsou stále narůstající náklady na rozesílání složenek do domácností. Vaše úhrada České poště za platbu se rovněž neustále navyšuje, doručené složenky k placení na poště jsou málokdy využívány. Nově od roku 2024 umožňujeme placení poplatků prostřednictvím SIPO...

Přečíst celé

Narazili jste v obci na nepříjemnosti?

Zanechte vzkaz

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Společně pro lepší obec
V případě, že jste v naší obci či přilehlém okolí narazili na poškozenou věc či jinou nepříjemnost, neváhejte nám zanechat vzkaz. V nejbližší době se mu budeme věnovat. Pokud požadujete naši zpětnou vazbu, nezapomeňte uvést také své kontaktní informace (telefon, e-mail).

Mimo jiné nabízíme

Služby pro veřejnost

© 2023 Obec Doubrava

Created by Webli.cz