O naší obci

Obec Doubrava

Obec Doubrava se nachází v severovýchodní části České republiky v Moravskoslezském kraji mezi městy Orlová a Karviná. První písemná zpráva pochází z roku 1229. Z turistických lákadel je asi nejznámější zábavní park Dinopark, Římskokatolický kostel sv. Hedviky a Husův sbor. Obcí prochází cyklistická trasa, které je napojená na Cyklostezku Olše vedoucí z Bohumína do Českého Těšína. V letních měsících je hojně navštěvováno místní koupaliště a po celý rok poutá pozornost návštěvníků Doubravský kopec, odkud se při dobré viditelnosti otevírá nádherný pohled na celé Beskydy.

Více o naší obci

Sledujte, co se u nás událo nebo se dít bude

Co se děje v naší obci

Vítejte na nových webových stránkách obce04. 05. 2023

Vítejte na nových webových stránkách obce

Stránky obce si po letech bezchybného fungování zasloužily svou modernizaci. A to nejenom v oblasti designu, ale hlavním cílem byla přehlednost informací a nové funkcionality. Stránky jsou nyní plně responzivní, což znamená reagující na velikost okna a zařízení, ve kterém se stránky zobrazují. Stejně tak jsou v souladu s doporučeními pro zrakově postižené, splňují legislativní požadavky, GDPR atd....

Přečíst celé

Narazili jste v obci na nepříjemnosti?

Zanechte vzkaz

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Společně pro lepší obec
V případě, že jste v naší obci či přilehlém okolí narazili na poškozenou věc či jinou nepříjemnost, neváhejte nám zanechat vzkaz. V nejbližší době se mu budeme věnovat. Pokud požadujete naši zpětnou vazbu, nezapomeňte uvést také své kontaktní informace (telefon, e-mail).

Mimo jiné nabízíme

Služby pro veřejnost

© 2023 Obec Doubrava

Created by Webli.cz