Aktuality

Vítejte na nových webových stránkách obce

Vítejte na nových webových stránkách obce Doubrava. Stránky obce si po letech bezchybného fungování zasloužily svou modernizaci. A to nejenom v oblasti designu, ale hlavním cílem byla přehlednost informací a nové funkcionality. Stránky jsou nyní plně responzivní, což znamená reagující na velikost okna a zařízení, ve kterém se stránky zobrazují. Stejně tak jsou v souladu s doporučeními pro zrakově postižené, splňují legislativní požadavky, GDPR atd.

Novinky na stránkách:

  • Kalendář akcí. 
  • Zaslání vzkazu. V případě, že v naší obci či přilehlém okolí narazíte na poškozenou věc či jinou nepříjemnost, můžete nám prostřednictvím webových stránek zanechat vzkaz. 
  • Sekce pro zastupitele. Je určena pouze pro zastupitele a slouží k ukládání materiálů pro jednání rady a zastupitelstva. Již tedy nebude muset být tištěno spousty materiálů v papírové podobě a ulehčí se tak nejen zaměstnancům úřadu, ale také životnímu prostředí. 
Samozřejmě se může stát, že po spuštění stránek budeme řešit drobné nedodělky. Pokud budete mít ke stránkám jakékoliv připomínky, neváhejte nám napsat. Třeba právě prostřednictvím nového okna pro zasílání vzkazů. Snad se vám nový web bude líbit a naleznete zde veškeré pro vás důležité informace.
 
Vítejte na nových webových stránkách obce - 0 - laptop-820274.jpg

© 2023 Obec Doubrava

Created by Webli.cz